RN73H2BTTD1782A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD1782A05
JLCPCB Part #
C4066667
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS