RN73H2BTTD1781A25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1781A25
JLCPCB Part #
C4169134
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS