RN73H2BTTD1763A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD1763A05
JLCPCB Part #
C4212047
Description
176kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS