RN73H2BTTD1761F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1761F10
JLCPCB Part #
C2559740
Description
1.76kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS