RN73H2BTTD1760D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD1760D100
JLCPCB Part #
C2544321
Description
176Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS