RN73H2BTTD1742C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1742C25
JLCPCB Part #
C2555972
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS