RN73H2BTTD1742B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1742B50
JLCPCB Part #
C2555898
Description
17.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS