RN73H2BTTD1740F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1740F50
JLCPCB Part #
C2540798
Description
174Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS