RN73H2BTTD1740F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1740F25
JLCPCB Part #
C2544957
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS