RN73H2BTTD1740A25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1740A25
JLCPCB Part #
C4165018
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS