RN73H2BTTD1721F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1721F25
JLCPCB Part #
C2541558
Description
-55℃~+155℃ 1.72kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS