RN73H2BTTD16R2C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD16R2C25
JLCPCB Part #
C2556000
Description
-55℃~+155℃ 16.2Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS