RN73H2BTTD1693B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1693B50
JLCPCB Part #
C2556379
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS