RN73H2BTTD1670F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD1670F100
JLCPCB Part #
C2541960
Package
1206
Description
167Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS