RN73H2BTTD1651D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1651D10
JLCPCB Part #
C2561436
Description
1.65kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS