RN73H2BTTD1603C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD1603C25
JLCPCB Part #
C2556409
Package
1206
Description
160kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS