RN73H2BTTD15R6F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD15R6F25
JLCPCB Part #
C2541975
Description
-55℃~+155℃ 15.6Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS