RN73H2BTTD15R2B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD15R2B50
JLCPCB Part #
C2556676
Description
-55℃~+155℃ 15.2Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS