RN73H2BTTD1582D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD1582D100
JLCPCB Part #
C4041976
Description
15.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS