RN73H2BTTD1562F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1562F50
JLCPCB Part #
C2540275
Description
15.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS