RN73H2BTTD1561D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1561D50
JLCPCB Part #
C2540886
Description
-55℃~+155℃ 1.56kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS