RN73H2BTTD1542B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1542B10
JLCPCB Part #
C2573801
Description
15.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS