RN73H2BTTD1541B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1541B10
JLCPCB Part #
C4062195
Description
1.54kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS