RN73H2BTTD1503D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1503D10
JLCPCB Part #
C2562553
Description
150kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS