RN73H2BTTD1501F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD1501F100
JLCPCB Part #
C2540332
Description
1.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS