RN73H2BTTD1501B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1501B50
JLCPCB Part #
C2557808
Description
1.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS