RN73H2BTTD1420F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1420F25
JLCPCB Part #
C4359784
Description
-55℃~+155℃ 142Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS