RN73H2BTTD1400B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1400B10
JLCPCB Part #
C2573834
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS