RN73H2BTTD13R3F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD13R3F50
JLCPCB Part #
C2540771
Description
-55℃~+155℃ 13.3Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS