RN73H2BTTD13R3D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD13R3D50
JLCPCB Part #
C4046615
Description
13.3Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS