RN73H2BTTD1382F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD1382F50
JLCPCB Part #
C2540784
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 13.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS