RN73H2BTTD1381B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1381B50
JLCPCB Part #
C2555808
Description
1.38kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS