RN73H2BTTD1371C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1371C25
JLCPCB Part #
C2555651
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS