RN73H2BTTD1353F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1353F25
JLCPCB Part #
C4107241
Description
135kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS