RN73H2BTTD1332A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD1332A05
JLCPCB Part #
C4173194
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS