RN73H2BTTD1323D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1323D10
JLCPCB Part #
C4289809
Description
-55℃~+155℃ 132kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS