RN73H2BTTD1303B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1303B50
JLCPCB Part #
C3923819
Description
130kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS