RN73H2BTTD1302C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1302C50
JLCPCB Part #
C4250361
Description
13kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS