RN73H2BTTD1302C10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD1302C10
JLCPCB Part #
C2569178
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS