RN73H2BTTD12R6D25
MFR.Part #
RN73H2BTTD12R6D25
JLCPCB Part #
C2539928
Description
-55℃~+155℃ 12.6Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS