RN73H2BTTD1291F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1291F10
JLCPCB Part #
C2558758
Description
-55℃~+155℃ 1.29kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS