RN73H2BTTD1263D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1263D50
JLCPCB Part #
C2540401
Description
126kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS