RN73H2BTTD1261F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1261F50
JLCPCB Part #
C2540444
Description
-55℃~+155℃ 1.26kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS