RN73H2BTTD1240D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1240D50
JLCPCB Part #
C2540391
Description
124Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS