RN73H2BTTD1240B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1240B50
JLCPCB Part #
C2556230
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS