RN73H2BTTD1233C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1233C50
JLCPCB Part #
C2556240
Description
-55℃~+155℃ 123kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS