RN73H2BTTD1233B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1233B50
JLCPCB Part #
C2556249
Description
123kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS