RN73H2BTTD1203F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1203F25
JLCPCB Part #
C2543439
Description
120kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS