RN73H2BTTD1203A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD1203A05
JLCPCB Part #
C4046926
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS