RN73H2BTTD1202F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1202F50
JLCPCB Part #
C4113038
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS